Anunțuri > Comunicate de presă > INFORMARE DE PRESĂ (1)

INFORMARE DE PRESĂ

30.05.2016
Consiliul Județean Gorj anunță închiderea circulației rutiere pe drumul județean DJ 675 C la km 19+000, comuna Roșia de Amaradia, începând cu data de 26.05.2016, ca urmare a alunecărilor de teren din zonă.

CONSILIU JUDEȚEAN GORJ
26.05.2016

INFORMARE DE PRESĂ

Circulația rutieră va fi deviată pe următorul traseu: drumul comunal DC 24 Prigoria- Bucșana, drumul județean DJ 675 B Prigoria-Albeni-Câmpu Mare, drumul județean DJ 661 Câmpu Mare - Cojani - Târgu Cărbunești, drumul național DN 67 B Târgu Cărbunești- Licurici și drumul județean DJ 675 A Licurici - Berlești-Pojaru.