ANUNŢ – privind rezultatul probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea a două posturi contractuale de execuţie vacante de îngrijitor la Compartimentul activități suport

Consiliul Judeţean Gorj

Comisia de concurs

Nr. 10884/20.08.2018­­­­­­­­­

privind rezultatul probei scrise la concursul organizat pentru ocuparea a două posturi contractuale de execuţie vacante de îngrijitor la Compartimentul activități suport, Serviciul pentru transport public județean și activități suport, Direcția tehnică, investiții, infrastructură drumuri publice și transport public județean din cadrul aparatului de specialitate al Consiliului Județean Gorj,pe perioadă nedeterminată, din data de 20.08.2018

Astăzi, 20.08.2018 s-a desfășurat PROBA SCRISĂ a Concursului organizat pentru ocuparea a două posturi contractuale de execuţie vacante de îngrijitor la Compartimentul activități suport, Serviciul pentru transport public județean și activități suport, Direcția tehnică, investiții, infrastructură drumuri publice și transport public județean din cadrul aparatului de specialitate al Consiliului Județean Gorj, pe perioadă nedeterminată.

La PROBA SCRISĂ, candidaţii participanţi au obţinut următoarele rezultate:

Nr.

crt.

Numele și prenumele candidatuluiPunctajul acordatRezultat
1.Lăudat Maria76ADMIS
2.Rădulescu Nicoleta78ADMIS
  • Candidații nemulțumiți de punctajul obținut pot face contestație în termen de cel mult o zi lucrătoare de la data afişării rezultatelor probei scrise, respectiv până la data de 21.08.2018, ora 1430, la Compartimentul de management al unităților sanitare preluate, monitorizare indicatori, salarizare, camera 236.
  • Interviul se va susţine în data de 22.08.2018, ora 830, la sediul Consiliului Județean Gorj, sala D.
  • Afişat astăzi, 20.08.2018, ora 1430, la sediul Consiliului Judeţean Gorj.

Secretar comisie,

Andrei Daniela